Torrent Oyun indirme

beyler geçen gün bilgisayarıma bittorrent indirdim ve kurdum.internetten torrent oyun indirdim.ve torrentin üzerine tıkladım ve torrent yüklenmeye başladı eşler aranıyor ardından da eşlere bağlanıyor dedi fakat sürekli eşlere bağlanıyor diyor.trackerler ekledim fakat durum yine aynı en güncel tracker listesini veya nasıl oyun yükleyiceğime bilen varsa lütfen yardım etsin şimdiden teşekkürler(NOT: UTORRENTİDE DENEDİM AMA SONUÇ AYNI)

maho58 maho58 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eşlere bağlanılıyor - Torrent indirme yapmıyor burada güncel Tracker listesini bulabilirsin.  Yine eğer indirmek istediğin oyun için seeder ve leecher sayısı az ise veya hiç yokda indirme işlemi başlamaz.

    İndirme yapmak istediğin dosya için seeder sayısı ve leecher sayısı önemlidir. Bu sayılar torrent'i indirdiğin sitede  genelde gösterilir.

    murat murat (12492)