Torrent Oyun İndirmek

Torrent'de oyun ve crack indirmenin bir yasağı veya bir cezası varmı? Torrent'den oyun indirsem ve cracklesem para cezası yermiyim?

mustafa38 mustafa38 (72)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Crack kullanmak, Crackli, illegal yazılım kullanmak elbette suçtur.  Bunun torrent üzerinden indirilmesi bir şeyi değiştirmez.

    Fakat bunun tespit edilip ceza gelmesini soruyorsanız, hayır torrent üzerinden indirilen dosyaların tespiti ve eve ceza gönderilmesi gibi bir uygulama söz konusu değildir.

    Torrent üzerinden dosya indirmek nispeten diğer sistemlere göre daha tespit edilmesi ve cezalandırılması daha zordur.

    Torrent'te mantık dosyanın, oyunun bulunduğu kullanıcılardan parça parça indirmek üzerine kuruludur. Yani siz bir serverdan  oyunu veya programı indirmezsiniz kullanıcıların bilgisayarından çekersiniz.

    Torrent'ten indirdiğiniz crackli oyun veya crackli program bilgisayarınıza yüklenirse ancak evinize gelecek bir ekip tarafından tespit edilirse ceza alırsınız.

    Yoksa torrentten program indirdiniz diye evinize bir ceza gelmez. Bu yazdıklarımdan torrent üzerinden indirin hiç bir şey olmaz gibi bir anlam çıkarmayın. Torrent gibi sistemlerden crackli yazılım indirmek illegal bir işlemdir bunu bilin.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Pekala teşekkürler mustafa38 9 yıl önce

    nasıl torrent oyun indirebilirim bildiğiniz güvenilir indirme sitesi var mı

    mustafamns mustafamns (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      İllegal site Kullanımı ve söylenmesi yasaktır

      blackheaven blackheaven (728)