Toshıba Bluetooth is Not Ready Sorunu

Toshıba Bluetooth is Not Ready Sorunu İşletim Sistemim Windows 7

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığınız hataya karşılık şu seçenekleri deneyebilirsiniz.

    • Eğer mevcutsa dizüstü bilgisayarınızda Bluetooth için aç/kapa switch mevcut ise kontrol ederek doğrulayın.
    • Fiziksel switch yanında kavyeden açmak için sanırım Toshiba için FN+F8 tuşları için kontrol ederek bluetooth açık olduğunu doğrulayın.

    Bu seçenekler işe yaramadı ise yabancı bir kaynaktan sorunun çözümü şu şekilde belirtilmiş.

    Bluetooth ikonuna sağ tuş tıklayarak ayarlara girin.Ardından Bluetootch açık olduğunu belirten güç simgesine basarak kapatın.Ardından tekrar açın.Açmanın ardından sizden bluetooch cihazınızı eklemek istendiğe dair bir ekran çıkacak.Aygıtınızı seçin ve işlemi bitirin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)