Toshiba Canvio Ready ve Toshiba Canvio Basics arasında ne fark var?

2 TB harici disk alacağım. Toshiba Canvio Ready  ve Toshiba Canvio Basics arasında kaldım. Toshiba Canvio Ready  ve Toshiba Canvio Basics arasında ne fark var?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Toshiba Canvio serisi neredeyse aynı özelliklere sahip. Aralarında çok büyük farklılıklar yok.

    Toshiba Canvio Ready serisi daha yeni tasarıma sahip bir kasa ile birlikte geliyor.

    Ready serisinde Ramp Loading technology ve  Shock sensor teknolojisi var. HDD bir darbe aldığında bunu algılıyor ve veri kaybını engelliyor.  HDD darbe aldığında şok sensörü devreye giriyor ve yazma kafasını geçici olarak devre dışı bırakıyor.

    hakan hakan (15424)