Toshıba laptobum var.Ve Fn tusu aktıf halde .Kpatmak ıstıyorum .nasıl yaparım?

tohıba laptop .Format attım kendı surumu deıl tusların yerı deısık .

nasıl yaprım

talip06 talip06 (1)
7 yıl önce sordu

  • Mesaj muhtevası ilk açtığın gibi değil. Değişiklik yapmışsın tamam ama bu defa konu sorusu (başlığı) ile tamamen alakasız olmuş. Problem klavyede tuşların yerinin değişmesimi yoksa fn tuşlarını kapatmakmı istiyorsun. Konuyu yeniden düzenle ve problemini açık ifade et. temmuz 7 yıl önce