Toshiba Laptop Driver Sorunu

Toshiba Satellite C660 bilgisayarım bozulunca format atmak durumunda kaldım aynı windows sürümünü(Windows 7 Home Basic x64) kurdum ancak şimdide driver yükleyemiyorum. Toshibanın orjinal sitesinden indirdiğim hiçbir Display Driver kurulumu gerçekleşmiyor. .NET Frameword 4.5'e kadar kurdum DirectX11 i kurdum fakat hâla bilgisayarımdaki driverlar kurulmuyor. Doğru driverları kullandığımdan eminim ancak yinede kuramadım. Driver setup dosyasını açtığım zaman Bilgisayarınız gerekli koşulları sağlamamaktadır diyor. Nvidia driver kurulumundada aynı sorunu alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

mustafa38 mustafa38 (72)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunum çözüldü. Driver Toolkit adlı program kullanarak düzelttim :)

    mustafa38 mustafa38 (72)