toshiba laptopum birden bire kafayı yedi yanıt vermiyor dedi sonra siyah ekran geldi

  1. siyah ekran geldi daha açılmadı.
  2. format ekranında kurulum da %0 da kalıyor baya bekledim ama olmuyor
khabus16 khabus16 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarının bataryasını çıkart ve tekrardan tak bir kaç dakka bekledikden sonra.

    Yanıt vermiyor hatası tuhaf virüs mü bulaştı ?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Format esnasında Disk'e veri yazamıyor, HDD arızalanmış, Bilgisayar açılıyorsa HD Tune ile HDD sağlığına bak ve Error Scan yap.

      hydra hydra (3800)