Toshiba Satellite c660 dizüstü bilgisayarımda usb girişleri ve touchpad neden çalışmıyor?

Usb portları ve touchpad çalışmıyor. Bundan dolayı pc faresiz kullanmaya çalışıyorum ve herhangi bişeyde yapamıyorum. Aygıt yöneticisinde touchpad driver görünmüyor. Yüklüyorum ama yine görünmüyor. Sağlıklı olmasa da formatta attım ama değişen bir şey olmadı. Tamir için biriyle görüştüm oda donanımsal değildir yazılımsal bir hatadır dedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

smbsgs23 smbsgs23 (1)
6 yıl önce sordu

  • İşletim sistemin nedir? Windows ne kullanıyorsun? murat 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Toshiba Sitesinden işletim Sisteminize Göre Güncel Driverını Yükliyebilirsiniz Yüklezmeden Önce Eski Yüklediğiniz Driverı Kaldırın Ve Toshiba Sitesinden Driverlarınızı Aratıp Yükleyin

Ayrıca Mouse Sorununuza Çözüm Olacak Video

https://www.youtube.com/watch?v=9nSU3S0atjU

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
6 yıl önce cevaplandı

    Windows 10 kullanıyorum

    smbsgs23 smbsgs23 (1)