Toshiba Windows 10 güncelledikten sonra kurulum istiyor

Günceledikten sonra bilgisiyarmı acarken kurum istiyo ve kurulum ekranımda her şey donu yazılmı bişey sadece fare hereket ediyo bu hattanın cözumu neyden kaynaklanıyo yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekurler

nuricen nuricen (1)
4 yıl önce sordu

  • Tüm güç bağlantılarını çıkart batarya var sa bataryayı da çıkart sonra açma düğmesine 2 dakka bas bırak yap sonra bilgisayarı tekrar açmayı dene bataryayı vs takıp darkcrak 4 yıl önce
  • Tam olarak nasıl kurulum istiyor? Kurulum istiyor dediğin yerden bir fotoğraf paylaşabilir misin? omercik 4 yıl önce
  • Nasıl foto atılıyor nuricen 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Kurulum istiyor lafın tam olarak anlaşılmamış. Mümkünse PC hangi ekranda takılıyor bir ekran görüntüsü eklemelisin.

hakan hakan (15394)
4 yıl önce cevaplandı

    Nasıl atılıyor foto

    nuricen nuricen (1)