Tosla kart defacto onlinede geçerli mi

bide tosla kart mı ininal kart mı?

xjxx xjxx (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet, Tosla Kart DeFacto Online'da geçerli. İninal de Tosla da aynı mantık üzerine çalışıyor, senin tercihin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    4 yıl önce cevaplandı

      Tosla kart'a ne kadar para yüklersen o kadar harcaya biliyorsun ayrıca para kesintisi de yok.Tosla kart ile istediğin yerden alış veriş yapa bilirsin ama internet'den alış verişe izin verirsen.Tosla kart Mastercart olarak geçiyor yani hangi sitede Mastercart ile alış veriş yapa biliyorsun diyorsa onda yapa bilirsin zaten tüm sitelerde Mastercart ile alış veriş yapa bilirsin.

      Daha önce bu konu ile ilgili bir paylaşım yapmıştım dilersen altdaki linklerden gide bilirsin:

      Tosla kart nedir? Güvenilir mi?

      İninal kart nedir? Güvenilir mi?

      darkcrak darkcrak (5168)