Tosla kart nedir? Güvenilir mi?

Tosla kart nedir?

Tosla kartı güvenilir mi?

Tosla kart kaç TL vergi kesiyor ve para yüklerken para kesiyor mu?

Tosla kartı nerelerde satılıyor ve kaç TL?

darkcrak darkcrak (5170)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tosla kart nedir?

    Tosla kart ile internet üzerinden ve bir mağazadan bir şey alırken kullana bileceğiniz kart bi nevi kredi kartı gibi kullana bilirsiniz ama içine ne kadar para yüklerseniz o kadar harcaya bilirsiniz yani "-" ye düşmüyor.Tosla kartlarında temassız ödeme'de var.

    Tosla kartı güvenilir mi?

    Tosla kartı Akbank tarafından geliştirilmiştir yani Aköde tarafından.

    Tosla kart kaç TL vergi kesiyor ve para yüklerken para kesiyor mu?

    Tosla kartına Akbank bankamatiğinden ne kadar para yüklerseniz yükleyin sizden işlem ücreti almıyor ayrıca aylık vergi de kesmiyor sizden.

    Not: Karta istediğiniz kadar para yükleyemiyorsunuz bir limiti var yani doğrulanmamış tosla kartına 750 TL yükleme limitiniz var , doğrulanmış tosla kartına da 1.500 TL yükleme limitiniz var.

    Doğrulanmamış tosla kartından 300 TL para çeke bilirsiniz , doğrulanmış tosla kartından 1.500 TL "Çeke bilirsiniz dediğim içine 750 TL Yüklediniz ya şimdi o paranın sadece 300 TL sini çeke bilirsiniz bankamatikden

    Tosla kartını doğrulamak için ne yapmam gerekiyor?

    İlk olarak 18 yaşın'da olmanız gerekiyor ve size ait bir banka hesabının olması gerekiyor.

    Tosla kartı nerelerde satılıyor ve kaç TL?

    Tosla kartları Teknosa ve Carrefoursa larda satılıyor.

    Peki kaç TL?

    Sadece 5 TL ama isminiz kartın üzerinde yazmıyor eğer isminizin kartınızın üzerinde yazmasını istiyor iseniz sizden 10 TL ücret alacaklar.

    09.09.2020 Ekleme:

    Tosla 1. yaşına özel yani 1. yılına özel kampanyalar yapmaya başladı yani arkadaşının davet kodu ile Toslaya katıldığın zaman sana 4 TL arkadaşına da 4 TL geliyor bu kampanya 07.08.2020 tarihinde başlayıp 31.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

    Benim davet kodum bu yani bu linke tıklayıp toslayı mobil cihazınıza indirin ve üye olun sonra hesabınıza 4 TL gelecektir =  https://tosla.com/id/de0x

    Demiştim bir sürü kampanya var fakat ben önemlilerini buraya ekliyorum yani Toslanın 1. yılına özel Tosla kart'a ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz tek yapmanız gereken toslaya üye olup kartı sipariş etmek.

    Bütün kampanyaları görmek için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

    https://tosla.com/kampanyalar

    darkcrak darkcrak (5170)