Touchpad çalışmıyor

Merhaba Asus x-550 Bılgısayarım var Bılgısayarımın touchpad'ı calısmıyor yanı pcyı actım ( windows 8 ) ekranı kaldırana kadar calısıyor sonra masaustu gelıyor 2 dakika calısıyor sonrasında çalışmıyor nedenı ne olabılır mouse taktıgımda calısıyor ve touch pad  fızıksel olarak da calısıyor çünkü ilk başta pc açılırken calısıyor ama sonrasında calısmıyor yardımlarınızı beklıyorum.

thedark06 thedark06 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyenizden Touchpad'i kapatmış olabilirsiniz

    Klavyenizde FN tuşu ve üzerinde TouchPad simgesi olan F tuşuna birlikte basın. Örneğin

    FN + F9

    FN + F5 Mouse'takın. Denetim masasından Dokunmatik yüzeyi tıklayın.

    FN + F6 gibi.

    Touchpad'i Windows 8 üzerinden kapatmış olabilirsiniz:

    1. Denetim masasına girin.
    2. Fareyi tıklatın.
    3. Touchpad sekmesini tıklayın.
    4. Aygıt bölümündeki Touchpad'i seçin. Etkinleştiri tıklayın.
    5. Harici mouse takıldığında devredışı bırak işaretliyse işaretini kaldırın
    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)