Touchpad driverım yok, touchpad ayarlarını yapamıyorum

touchpad driverim yok touch pad ayarlarını yapamıyorum driverı yüklemeye çalışsam da yükledikten sonra gözükmüyor

driverı yüklemek istememin nedeni touch padın tepki süresini arttırmak

bunu nasıl yapabilim

kullanici704659 kullanici704659 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öyle bir soru sormuşsun ki.. Tek anlaşılan Touchpad'in sürücüsü yok. Tamam da bilgisayarın marka modeli nedir? Bilgisayar marka modelini yazmadan sana nasıl doğru yazılımı indirtelim. Windows kaç kullanıyorsun? hiç bir bilgi vermemişsin. Bu durumda sana yardım etmemiz imkansız.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yeni bilgisyarlarda driver olmasına gerek yokmuş windows un içinde geliyormuş bu ayarlamalar kullanici704659 4 yıl önce
    • windows ayarlarında dokunmatik yüzey alanı ayarları varmış kullanici704659 4 yıl önce
    • @kullanici704659 touchpad driver'ım yok demişsin. Ben bu söyleminden Windows touchpad'i görmüyor olarak anlıyorum. hakan 4 yıl önce