Touchpad FN tuşu çalışmıyor

Önceden çalışıyordu ama fare kullandığım için devre dışı bıraktım. Sonra çalışmadığını farkettim.Hatta touchpad bile çalışmıyordu.Bi şekilde touchpadi çalışır hale getirdim fakat fn tuşu çalışmıyor.(ve sadece bu tuş çalışmıyor diğerleri çalışıyor)

Ayarlarda devrı dışı gözüküyor ama etkin .Etkin yaptığımda ise tekrar devre dışı oluyor. Bu arada modeli Lenova ideapad 32015IKB.

wyra wyra (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lenovanın sitesinden touchpad driver'ı yüklenmelidir.

    temmuz temmuz (12505)