Tp link ac1300 usb wifi adaptör baglanmiyor baglanincada geri kesiliyor ne yapmaliyim

Laptopum Windows 10 işletim sistemine sahip

Tp link usb adaptor aldım  driwerinida kurdum daha sonra bağlantı sürekli kesiliyor ve evdeki İnternete ara ara  bağlanıyor ve geri kesiliyor bağlanmak istediğimde bu ağa baglanilamiyor diyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.

baybars3866 baybars3866 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modem ile arandaki mesafe nedir? Çok uzaksa ya da arada kapı gibi sinyal kesici varsa sorun olabilir.

    Bilgisayarını modeme çok yaklaştırıp kullanmayı deneyebilir misin? Böyle bir test et önce. Modeme 2-3 metre mesafeden kullanmayı dene. Kopma olacak mı bir bak.  Bir de modem marka modelini yazarsan iyi olur.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Abi hemen altında duruyor modem. Tplink ac1200 dual band. İnternet servis sağlayıcı Türk Telekom. baybars3866 1 yıl önce