Tp-Link Router hız limitleme

Merhabalar. Ben Azerbaycanda yaşıyorum burada internet bazen sıkıntı yaratıyor. Wifime bağlı kişilerin internetini sınırlamak istiyorum bunun için araştırma yaptım ama hiç biri benim aradığım gibi değildi. Hepsi eski videolar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

aliparadox aliparadox (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modemin arkasında ya da yönetim panelinde tam modeli yazar. Tp-Link Router hangi model bunu yazabilir misin? Buna göre araştırıp bilgi vereyim.

    murat murat (12492)