TP LİNK TD-W9970 Qos ayarlari

Tp link td-w9970 gönderme ve indirme hızını kaç yapmalıyım?

alprngldn60 alprngldn60 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    QoS ayarları hız sınırlama ve hız önceliklerini yapmak için kullanılır genelde.Sizin böyle bir amacınız yoksa QoS servisini etkin yapmak gibi bir durumunuzda olmayacaktır.

    QoS servisini kullanarak W9970 modemde nasıl hız sınırlaması yapılır konusu için aşağıdaki konuya gidebilirsiniz.

    Tp Link W9970 Modem Hız sınırlaması yapmak nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)