TP Link TL-WN821N Windows 10 Driver Sorunu

Selam admin kolay gelsin ustacım elimde TP Link TL-WN821N wi-fi adaptörüm var. Win7 işletim sistemi kurulu olduğu zaman full çekiyor windows10 da ise sorun yaşıyorum. Windows 10'da 2-3 tırnak ancak çekiyor driver uyumsuzluğu var sanırım TP-Link ile görüşeyim dedim alt yapıları yabancı ulaşamadım kimseye ne yapmamı önerirsiniz?

Superonline kullanıyorum modemede reset attım aradım adamları başka laptopla denettiler başka laptopta hızım 24 mbit göründü dolayısıyla TP-Linkten kaynaklı olduğunu söyledirler ama cihazım sağlam sadece işletim sistemleri ile alakalı sorunu bana mal ettiler önerilerinizi bekliyorum.

zayifomer zayifomer (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    başlat / aygıt yöneticisi / ağ bağdaştırıcıları tıklatın ve 5 adet dosya çıkacaktır herbirini sağtıklatalım sürücüleri

    güncele yine herbirini değişikleri tara sekmesinden işlemleri yapalım düzelecektir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    Adminden özel istemeseydin belki daha fazla destek gelebilirdi. Herkes admin değilki :)

    Bir forumun veya yardım/destek sitesinin bir, haydi bilemedik iki admini olur; üç olmaz.

    Yardım talepleri tüm üyelere olmalıdır. Hitap biçimleride aynı şekilde..

    temmuz temmuz (12505)