TP-Link W9970 modem hız kısıtlaması nasıl kaldırılır?

TP-Link W9970 modem kullanıyorum modemın hız kısıtlamasını kaldırmak istiyorum. İnternetin verdiği hızı almak istiyorum.

TP-Link W9970 modem hız kısıtlaması nasıl kaldırılır?

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

  • Hız kısıtlamasından kastın tam olarak nedir? İnternetin hızı mı? omercik 5 yıl önce
  • evett modem hız normal hızını nasıl alabilirim nuri92 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Modemin ayarlarında Bandwidth Control diye bir ayarı varmı. eğer varsa o ayarı kapatarak hız sınırını iptal etmiş olursunuz.

musakose musakose (105)
5 yıl önce cevaplandı

  • var ama zaten kapalı hiç birsey yok nuri92 5 yıl önce
  • Kapalı ise hız sınırlaması yok demektir o zaman siz nasıl bir hız sınırlamasından bahsediyorsunuz onu anlatırsanız ona göre yardım edelim. musakose 5 yıl önce

video felan izlerken donuyor hızlı yüklenmesi gereken donuyor modem kaynaklı olabilir mi

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce cevaplandı

    İnternet hız sınırlaması kaldırma diye bir şey yok. İnternet servis sağlayıcın sana kaç mbps hız veriyorsa onu alırsın. Modemdeki bandwith control ayarı da kapalıysa yapabileceğin bir şey yoktur.

    omercik omercik (9418)