TP LİNK W9970 modem wi-fi sorunu

Wİ-Fİ ÇEKİP GÜCÜNÜ İDAEL ÇEKİP GÜCÜNÜ NASIL AYARLARIM VİDOE İZLERKEN DONUYOR

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Başka bir PC ilede dene. Onda her şey normal ise PC'nin tarayıcı ayarlarını ve ekran kartı sürücünü kontrol et. Yok eğer bu PC'dede problem oluyorsa o halde bağlı bulunduğun internet servis sağlayıcısının müşteri hizmetlerine telefon ederek problemini onlara anlat, çözüm iste (veya sor).

    Türktelekom (ttnet): 444 0 375

    Başka servis sağlayıcı ise Google'da telefon numarasını sor, araştır.

    Bir dahada aynı mevzuda başka başlık açma, buradan devam et :(

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • DENEDİM YİNE AYNI ÇOK YAWAŞ VİDOE DONUYORR nuri92 5 yıl önce
    • Öyleyse internet servis sağlayıcının müşteri hizmetlerini ararsın. Onlar sana gereken bilgiyi verirler, çözüm bulurlar yada yol gösterirler ( belki modem değişikliği, gerekiyorsa hız tarifesi yükseltme teklifi yada yapılabiliyorsa bir teknik müdahale falan) @nuri92 temmuz 5 yıl önce

    YİNE OLMADI BASKA BİLGİSAYAR DA DENEDİM OLMADI YİNE YAWAŞ Wİ-Fİ YAWAŞ KABLO İLE BAĞLIYINCA HIZLI

    nuri92 nuri92 (32)
    5 yıl önce cevaplandı

      O kadar yazıyoruz ediyoruz. Bizimle dalga geçer gibi her seferinde tekrar tekrar aynı konuyu açıyorsun. İnternet problemin nasıl düzelir, nasıl düzelmez bilemem ama artık şunu anlamalısın: Dünyada hiçbir modemde internet hızı yükseltme, internet çekim gücü ayarlama, internet hızını ayarlama diye bir şey yok.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • bu sitenin amacı nedir o zaman anlatsan ölür musun nuri92 5 yıl önce