tr google com kaldırma

tr-google.com olarak anılan sayfa gapsçısı tr-googel.com'dur.

tr google com nedirtr-google.com nasıl kaldırılırtr-google.com nasıl temizlenir?

tr-google.com olarak anılan sayfa gapsçısı yazım yanlışı yüzünden tr-google.com olarak bazı sitelerde yer almaktadır.

 tr-google.com bir virüs değildir. Virüsler gibi bulaşıcı ve amacı sistemi kullanılmaz hale getirmek değildir.

 tr-google.com ücretsiz yazılımlar ile birlikte gelen, tarayıcınızı ve varsayılan arama moturunuzu ele geçiren bir tür tarayıcı gaspcısı yazılımdır.

 tr-google.com​ teknik olarak virüs olarak nitelenemeyecek bir tür istenmeyen eklentidir.

FirefoxGoogle ChromeInternet Explorer gibi internet tarayıcılarının varsayılan açılış sayfası http://www.tr-googel.com​  olur.  Bu yüzden bilgisayarınızın açılış ve işlem performansı yavaşlar. tr- tr-google.com kaldırmatr-google.com  temizleme işlemi bir kaç aşamadan oluşmaktadır.

  1.  tr google com  bilgisayardan kaldırma
  2. FirefoxGoogle Chrome, Internet Explorer gibi tarayıcıların tr-google.com​ 'dan   temizlenmesi
  3. Firefox, Google Chrome, Internet Explorer gibi tarayıcılardan tr-google.com kısayolunu kaldırma
  4. Bilgisayardaki diğer Malware yazılımların temizlenmesi

Yukarıdaki 4 aşamadan sonra bilgisayarınızdan tr-google.com​  kaldırılacaktır.

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Note: tr-google.com dogrusu tr-googel.com'dur.

    tr-google.com nedirtr-google.com nasıl kaldırılırtr-google.com nasıl temizlenir?

    tr-googele.com tarayıcıyı ele geçiren, reklam gösteren, tarayıcı ana sayfasını değiştiren bir tür eklentidir.

    tr-google bir virüs değildir. Virüslerin amacı bilgisayarı yavaşlatmak sistemi çalışamaz hale getirmek ve başka sistemlere yayılmaktır. Bazı virüsler çok daha tehlikeli şekilde bilgilerinizi çalarak maddi kazanç elde etmeyi hedeflemektedirler.

    tr-google.com bilgisayardan kaldırma

    Temizleme, kaldırma işlemi tr-googel.com kaldırma linkinde anlatılmıştır.

    hakan hakan (15394)