tr.search.yahoo.com nasıl kaldırılır?

Ben bir oyun indirdim ardından Chrome'a girip bir şey aratınca ''Yahoo Türkiye'' yazmaya başladı sol üstte.Google yazısı yazmıyor artık.Çerezlere girmeye çalıştığımda ''Bu sayfanın çerezleri ayarlaması engellenmiştir'' yazıyor.Çerez engellemeyi yönet kısmına girince tr.search.yahoo.com orada duruyor bu ayar bir uzantı tarafından sabit tutuluyor yazısı var.Yahoo yu kaldırma konusunda yazdığınız yazıyı okudum ancak çözemedim sorunu.ADWcleaner da yahoo yu silemiyor.Acil yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler

eraykys eraykys (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Tarayıcılarda sıkıntı varsa Başlat / çalıştırı açın bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local"

    Google klasörünü silin sıkıntı olmaz kayıtlı kısayolar ve şifreleriniz silinir yeniden girersiniz

    "C:\Program Files (x86)\"    Google klesörünü silin Google chrome yeniden kurun

    zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın

    bilgisayarı yeniden başlatın.zemana antimalware

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Galiba tarayıcınıza reklam yazılımı bulaşmış. Zemana ile birlikte reklam yazılımlarının canını okuduğunu düşündüğüm Adwcleaner adlı programı da öneririm.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        ADWcleaner ile deneyince olmamıştı ama Zemana ile oldu çok teşekkürler :)

        eraykys eraykys (1)