translate eklenti sorunu

eskiden google translate birşeyi seçtiğimde direk çeviriyordu ama şimdi pdf leri açıyorum chrome ile o işlevi yapmıyor acaba neden nasıl çözebilirim

hcy043 hcy043 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome tarayıcı satırına chrome://settings/languages yaz ve enter tuşuna bas.

    Açılan pencerede diller listelenecektir. Her dilin altında Bu dildeki sayfayı çevirmeyi öner diye seçenek var.

    Bunu işaretlediğinde artık sana sayfaları çevirmek için öneri gelecektir.

    murat murat (12492)