Trend Micro Maximum Security 10 2016 Çekilişi

Özellikle Cryptolocker türevi fidye virüslerine karşı etkili olan 85 TL değerindeki Trend Micro Maximum Security 10 2016 Anti-virüs yazılımını uzmanim.net bir şanslı uzmanim.net takipçisine çekiliş ile hediye ediyoruz.

Ek olarak sanal bilgisayar üzerinde Trend Micro Maximum Security 10 2016 yüklü sisteme fidye virüsü bulaştırmak istediğimizde, Trend Micro Maximum Security 10 2016'nın verilerin şifrelenmesine engel olarak oldukça başarılı bir iş çıkarttığını da söyleyelim.

Kısaca yazılım Cryptolocker türevi fidye virüsü üzerinde denendi ve başarılı bir sonuç alındı diyebiliriz.

Kazanan takipçimiz bu ürünü ister Windows PC, ister MAC isterse Android cihazında kullanabilir. Aktivasyon kodunun 3 cihaz kullanım hakkı bulunuyor.

Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişimize aşağıda yer alan çekiliş katılım şartlarını uygulayarak katılabilirsiniz.

Çekiliş Katılım Şartları

Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak isteyen takipçilerimizin;

uzmanim.net Facebook sayfasını beğenmesi ve uzmanim.net sitemize üye olarak bu sayfanın altında yer alan cevap bölümüne "Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum." yazması gerekmektedir.

uzmanim.net Facebook Sayfası

ÇEKİLİŞ BİLGİ:

GÜNCELLEME: ÇEKİLİŞ KATILIMI 18.05.2016 ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR UZATILMIŞTIR.

Çekiliş katılımı tamamen ücretsizdir.

Çekiliş random.org üzerinden 18.05.2016 tarihinde saat 17:00'da yapılacaktır.

Çekiliş 18.05.2016 17:00 tarihinde sona erecektir.

Çekilişi kazanan takipçimiz 18.05.2016 saat 17:10'da uzmanim.net Facebook sayfasında açıklanacaktır.

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 10 Cevap

    Çekiliş katılımı için gerekli olan cevap bu bölüme yazılmalıdır.

    Alt tarafta yer alan Cevap Yaz bölümüne Trend "Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum." yazmanız yeterlidir.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

      Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum :)

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum

        damlakoc damlakoc (1391)
        7 yıl önce cevaplandı

          Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum.

          keremtosun keremtosun (1)
          7 yıl önce cevaplandı

            "Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum."

            hasancabbar hasancabbar (1)
            7 yıl önce cevaplandı

              "Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum."

              volkanka volkanka (1)
              7 yıl önce cevaplandı

                Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum.

                whitelf whitelf (1)
                7 yıl önce cevaplandı

                  Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum.

                  said82 said82 (10)
                  7 yıl önce cevaplandı

                    Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum

                    cemkara cemkara (4215)
                    7 yıl önce cevaplandı

                      Trend Micro Maximum Security 10 2016 çekilişine katılmak istiyorum.

                      mehmetozcan18 mehmetozcan18 (1)