Trentyoldan aldığım telefonun şarjı %0 olarak geldi. Normal mi bu durum?

Trendyoldan yeni bir telefon aldım aldığım marka A9 bugün geldi telefonu açmak istediğimde açılmadı şarja taktım ve 0 şarj ile gelmiş telefon sizce geri iade etmeli miyim bu anormal bir durum mu

kullanici867922 kullanici867922 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonu şarja tak ve biraz bekle 15 dakka vs. şarj olana kadar bekle eğer şarj olmuyor ise telefonu geri iade et ve durumunu anlat şöyle şöyle de. Samsung cihazlardan nefret ediyorum telefon olarak yani arızalı çıkma olasılıkları çok yüksek mesela ben telefon aldım samsung'dan arızalı geldi arkadaş'da başka modelini aldı yani baya yeni telefonunu oda arızalı çıktı aldığımız yerler farklı biri asıl samsung bayisi diğeri Teknosa yani samsung modellerinden beklentin olmasın.

    Telefonunu geri iade et ve Xiaomi veya Huawei al

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • telefon şarja takınca şarj oldu ama sadece 0 şarj ile gelmesi tuhafıma gitti allahın cezalari bi şey yapiyosunuz bari adam akilli yapın kullanici867922 3 yıl önce
    • Ya kargo ile geliyor bir de telefon durduğu yerde şarj yiyor gayet normal kafaya takılacak bir şey değil @kullanici867922 darkcrak 3 yıl önce