Trojan Killer nedir? Trojan Killer nasıl kullanılır?

Trojan Killer nedir? Trojan Killer ne işe yarar?

Trojan Killer nasıl kullanılır?

Trojan Killer nereden indirilir?

Trojan Killer ücretli bir program mı?

Trojan Killer android programı var mı?

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Trojan Killer Nedir?

    Trojan Killer,Trojan Killer, kullanıcılarına işletim sistemlerine gömülü olabilecek Trojan tabanlı virüsleri tespit etmenin hızlı ve etkili bir yolunu sunar. Bir bilgisayarın performansı aniden bozulursa, bu uygulama herhangi bir gerçek hasar meydana gelmeden önce bir virüsü tespit edip etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir.

     Not: Benim deneyimlerime göre gayet başarılı bir işlem gerçekleştiriyor

    Trojan Killer ne işe yarar?

    GridinSoft Trojan Killer virüslere karşı sisteminizi tam Temizleme gerçekleştirir. Artı, ideal, bilgisayarınızın performansını geri yüklemenize yardımcı olur.

    AVANTAJLARI

    1- Truva enfeksiyonunu tespit etmenin en güvenilir yollarından biri.

    2-Daha fazla hasarı önlemek için tüm dosyalar hemen karantinaya alınır.

    Trojan Killer nereden indirilir?

    İndirmek için tıkla

    Trojan Killer android programı var mı?

    Android uygulaması var ve Truva Tarayıcı [Android Sürümü] Android'de bir mobil cihaz tarayarak ve Truva atları, virüsler, zararlı yazılım ve diğer sinir bozucu programlardan temizlemeye yarar.

    Trojan Killer ücretli'mi?

    Malesef ücretsiz sürümü yoktur.

    Trojan Killer Nasıl kullanılır?

    1. Öncelikle Trojan Killer uygulamasını indirelim.
    2. İndirdikten sonra uygulamayı açalım
    3. Açtıktan sonra Hızlı tarama veya Tam tarama seçeneklerinden birine tıklayalım ve tarama işlemini gerçekleştirelim.

    ​​​​​​​

    darkcrak darkcrak (5158)