Trojan Remover Programında Çıkan Virüsler

merhaba arkadaşlar D diskinde 4 tane IDMan adlı virüs tesbit etti IDManın açılımı internet download manager değilmi sizce silmelimiyim resim bu

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    IDMan, Internet Download Manager'dir bu doğru ancak siz IDM'yi Crackli bir şekilde indirmişsiniz ve trojan olarak algılamış bu normal onun dışında Windows'u etkinleştirmede Yarayan KMSPico adlı yazılım Trojan olarak algılanıyor.  Tavsiyem size silmeniz. Trojan silmek için Trojan barındıran Trojan Remover'ı indirmeniz komik. Trojan Remover'de sanıyorum ki trojan olmaz ancak siz yine korsan/crack indirmişsiniz bu yüzden korsan olarak algılıyor. Silin trojanleri, başınız ağrıyabilir sonradan.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      IDMan'ın açılımı İnternet Download manager fakat sen Cracklı kullandığın için antivirüs programı bunu virüs olarak algılıyor yani yapabileceğin en iyi şey ya Crack'ı kaldırmak.

      darkcrak darkcrak (5168)