Trojan.Win32.Generic virüsü temizlenmiyor

Kaspersky Trojan.Win32.Generic buluyor bilgisayarda ama virüs temizlenmiyor. Trojan.Win32.Generic virüsü tehlikeli mi? Trojan.Win32.Generic  nasıl temizlenir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Virüs, Malware, Spyware, Trojan, Worm nedir? Virüs, Malware, Spyware, Trojan, Worm arasındaki farklar nelerdir?

    Bilgisayarında crack programı var mı?

    Bilgisayarına bulaşan trojanı Kaspersky silmiyorsa başka antivirüs programları ile silmeyi deneye bilirsin.

    Bu antivirüs programları ile bilgisayarını tarat ve çıkan sonuçları temizle:

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      Her Trojan tehlikeli diyemeyiz, ama her trojana da tehlikesiz diyemeyiz. Kaspersky ile denemişsin işe yaramamış tutuşmuşsun :). Aşağıdakileri dene elbet silinecektir;
      MalwareBytes
      Emsisoft

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

        Antivirüs programları genel olarak bazı virüsleri Trojan.Win32.Generic sınıfına atar. Bundaki sebep virüsler oluşturulurken bazı kitler ile oluşturulabiliyor. Bu kitler virüs oluşturma kitleri.  Bu kite sahip olan ali trojanı veli trajonı gibi isimlerle virüs üretebiliyorlar. Trojan.Win32.Generic böyle bir şey. Kaspersky trojan olduğunu anlamış genel  sınıfına atmış.

        Kaspersky önce kaldır. Sonra yukarıdaki arkadaşların önerdikleri yazılmlar ile tarama yap. ama mutlaka önce kaspersky uygulamasını kaldır. Virüsü tespit edip silemiyorsan ne işin var bilgisayarda Kaspersky kardeş. sen git Malwarebytes gelsin.

        murat murat (12492)
        4 yıl önce cevaplandı

          -1

          Malwarebytes Dene Kardeş

          andromobil andromobil (74)