TROJAN.WIN32.INJECT nedir? Tehlikeli mi?

Bilgisayarımda virüs taraması yaptım. Emsisoft bilgisayarda TROJAN.WIN32.INJECT buldu. TROJAN.WIN32.INJECT virüsü nedir, tehlikeli bir virüs mü? Bir de bu virüs nasıl bulaşmış olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu virüs internet erişimi olan programları programların da adres alanına enjekte edilen trojan virüsüdür.

    Peki bu virüs tehlikeli midir?

    Bu trojan virüsü tehlikeli bir trojan virüsüdür yani bu trojanı silmeniz gerekiyor silinmediği taktirde bilgileriniz vs. çalına bilir.Kısacası bilgisayarınız savunmasız kalır.

    Peki bu virüsü nasıl sile bilirim?

    Bir kaç antivirüs programı sana önere bilirim ve bunların hepsi de o virüsü temizler zaten 1 tanesini kullansan yeter.

    darkcrak darkcrak (5168)