Trojan:win32/Casur.A!cl Sorunu

Bilgisayara bir uygulama yükledim vede o uygulamanın isteklerine evet dedim(Ellerim Kırılaydı'da demeyeydim) erişimlerine daha doğrusu sonra uygulama işe yaramadı vede sildim sildikten sonra bilgisayarımdaki windows defender güvenlik merkezi arada bir bu  yazıyı tehlikeli uygulama diyerek karantinaya alıyor sonra pc yi kapadım vede 1 saat önce bilgisayarım (Your PC ran into a problem and needs to restart. we're just collecting some error info,and then we'll restart for you.) hatası verdi zar zor açtım pc yi tekrardan kapayamıyorum bu hata çıkar korkusuyla Trojan:win32/Casur.A!cl  bunun izlerinden ve kendisinden tamamen nasıl kurtulabilirim

alix06 alix06 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MalwareBytes

    Yukarıdaki programı kullan.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • mb3 setup diye birşey iniyor doğrumu alix06 4 yıl önce
    • 158 öğemi başka birşeymi neyse artık Quarantineye aldı artık bi sorun olmaz demi alix06 4 yıl önce
    • Karantinaya alındıysa sorun olmaz Ama karantinadanda silebilirsin @alix06 infinity 4 yıl önce