Trojan:Win32/Mamson.A!ac virüsü nasıl temizlenir?

Oyun yaması indirdim çalıştırdım. Windows Security Trojan:Win32/Mamson.A!ac ile ilgili bir uyarı verdi. file: C:\ProgramData\Windows\Windows Search Activity.exe dosyası için Trojan:Win32/Mamson.A!ac uyarısı veriyor. Sürekli bu uyarı karşıma geliyor. Ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Trojan:Win32/Mamson.A!ac bir tür truva atı ve bilgisayardan kullanıcı adı, şifre çalmak için kullanılıyor. Bazen de uzak bir bilgisayardan sisteme kripto para üretmek için yazılım kurulumu için kullanılabiliyor.

    Windows Defender Trojan:Win32/Mamson.A!ac virüsünü tanıyıp silebiliyor. Windows Defender içine sinmediyse Dr. Web ile bilgisayarını tararabilirsin. Dr.Web CureIt! adresinden indir ve bilgisayarını tarat. Bir virüs varsa bulup temizleyecektir.

    murat murat (12492)