TruckersMP girememe sorunu -ETS2MP - Fatal Error - Unsupported game version detected

ETS2 - Fatal Error - Unsupported game version detected hatasonon çözümü nedir?

unsupported game version detected ets2 hatası

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunun sürümünün 1.37 olduğunu ve TruckersMP'nin 1.36 desteklediğini söylüyor, yapmamız gereken şey çok basit. Oyunu 1.36'ya döndürmek. TruckersMP 1.37 geçmesi lazım, 1 aydan fazla oldu daha geçmedi.

    Eski sürüme nasıl döndüreceğim ?
    Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tık Özellikler > Betalar > 1.36 Temporary.

    3.4 GB Tekrar indirecek. İndirdikten sonra TruckersMP girebilirsiniz.

    hydra hydra (3800)