TruckersMP Kar modu nasıl yüklenir? ETS2 MP Kış modu yükleme.

ETS 2 Multiplayer oynuyorum, kış yaması gelmiş nasıl yükleyebilirim?

TruckersMP Nedir? Nasıl yüklenir?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ETS 2 Multiplayer oynuyorum, kış yaması gelmiş nasıl yükleyip oynayabilirim?

    Öncelikle aşağıdaki iki dosyaya ihtiyacımız var. Aşağıdaki linkler TruckersMP'nin resmi sitesindeki indirme linkleridir.

    Bu dosyaları indirdikten sonra Belgelerim/ETS2MP dosya yoluna gelin ve mod klasörüne tıklayın. İndirdiğiniz 2 dosyayı buraya atın.

    İşlem tamam. Normal bir şekilde TruckersMP'ye girip oynayabilirsiniz.

    TruckersMP Nedir? Nasıl yüklenir?

    hydra hydra (3800)