true key kaldırma

merhaba,

true key kaldırmak için önerilen tüm seçenekleri yaptım ama hala bilgisayarımda duruyor. Mcafee indirip denedim, bilgisayarımı ardından 2 kez yeniden başlattım. dosya konumundan uninstall yapmak istedim ama öyle bir seçenek bile görünmüyordu, dolayısıyla yapamadım. nasıl çözebilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

bircinskarides bircinskarides (1)
6 yıl önce sordu

  • Mcafee kesin çözümdür. Bunu kullandığınızda ne gibi bir hata aldınız ya da ne oldu? @temmuz'un sorularına cevap verirseniz yardımcı olmaya çalışırım hakan 6 yıl önce
  • mcafee ile tarif edilen tüm adımları hata almada videolarda gösterilen şekilde tamamladım. en son restart yaptım ama true key hala bilgisayarımda. hatta bunun dışında iki farklı program daha indirip tüm adımları gerçekleştirdim sorun hala devam etmekte. bircinskarides 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Intel Security True Key kaldırma (tıkla) linkinde gösterilen programsız ve programlı kaldırma yollarının ikiside çözüm olmadıysa bunun sebebi belirttiğin programı kaldırma sırasında yanlışlıkla programın "uninstall"'ini sidiğinden olabilir. Bu ihtimale göre üçüncü yol olarak Revo Uninstaller (tıkla) programı "Zorla kaldır" yolundan program klasörü veya uygulama exe'sini (TrueKey programını çalıştıran dosyayı) göstererek sistemden tamamen kaldırabilirsin.

Eğer True Key uninstall'i silinmediği halde program klasöründe bulamıyorsan birde bu linkte (tıkla) yer alan mevcut videolu anlatımdaki kolay ve pratik yol ile unistall'e ulaşmayı deneyebilirsin.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Arkadaşım çok teşekkür ederim emeğine sağlık başarılar,Sayende ilk belirtmiş olduğun çözüm ile kurtuldum. kullanici68755 6 yıl önce
  • Sevindim, geçmiş olsun. Buralarda birbirimizle yardımlaşmak ve dayanışmak için bulunuyoruz. İyi dileklerin için bende sana teşekkür ediyorum :) @kullanici68755 temmuz 6 yıl önce
  • Bu arada bu problemin çözümü hususunda esas teşekkür @murat'a yapılmalıdır. Zira problem çözümüne ait ana konuyu bu arkadaşımız hazırlamıştır temmuz 6 yıl önce
  • :)@kullanici68755 temmuz 6 yıl önce

merhaba,

ikinci yöntemi zaten yapamadığımı belirtmiştim. revo 'yu kurdum ama o da hata oluştu diyor. herhangi bir şey de silmeye çalışmadım program dosyasından. sonuçta hala bilgisayarımda True key:(

bircinskarides bircinskarides (1)
6 yıl önce cevaplandı

  • Dosya konumundan uninstall'imi bulamıyorsun? Videoyu izlemedinmi? Revo hangi işi yaparken nasıl hata verdi? Bunları açık olarak belirtmelisinki yardımlarımızı sürdürebililelim. Hatta problem ve hata görüntülerini paylaşabilirsen daha iyi olur. Bu dediklerimi yaparsan sonuç olaman gerekir. Eğer olmazsa başka çözüm tavsiyesinde bulunacağım. Ama önce bunları yapmaya çalışmalısın. temmuz 6 yıl önce