True Key Programı Nasıl Kaldırabilirim ?

Adobe Flash Player indirdiğimde yanında True Key programı ve McAfee programı kuruldu.McAfee virüs programını kaldırdım fakat True Key programını kaldırırken ''Bir sorun oluştu.Daha sonra tekrar deneyin.'' hatası alıyorum.

Çözümü nedir ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

  • Alt mesajda @candan'ın tavsiyede bulunduğu IOBit Uninstall programının "Zorla Kaldır" düğmesini kullanmalısın. temmuz 7 yıl önce
  • @murat abinin çözümü işe yaradı alivecan 7 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Programı yükledim denemek istedim, fakat kaldırırken hata aldım. Diğer kullanıcılar da muhtemelen bu hata ile karşılaşıyorlar: Çözüm: Intel Security True Key kaldırma linkinde True Key nasıl kaldırılır  anlattım.

murat murat (12492)
7 yıl önce cevaplandı

  • işe yaradı çok teşekkürler alivecan 7 yıl önce
  • rica ederim @alivecan murat 7 yıl önce
  • @murat Çok teşekkür ediyorum. ahmetsamil 7 yıl önce
  • rica ederim @ahmetsamil murat 7 yıl önce
  • İşe yaradı... Çok teşekkürler, iyi çalışmalar... :)) dataman 7 yıl önce
  • @dataman rica ederim :) murat 7 yıl önce
  • Başka bir yerde tekrar uyguladım ve yine işe yaradı. Tekrar teşekkürler... :)) dataman 7 yıl önce
  • @dataman başka sorunlar olursa da yardımcı oluruz her zaman murat 7 yıl önce

bilgisayar ekranın en altındaki görev çubuğuna sağtıklatın görev yöneticisine  tıklatın burda True Key göreceksiniz üzerine sağtıklatın

görevi sonlandırı tıklatın sonra http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php bu programla kaldırın

Adobe Flash Player indirmek istediğinizde  harici program tiklerini kaldırın öyle indirin

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • bu güvenli mi ataberk11 7 yıl önce
  • evet bu site sonderece güvenlidir ve indirdiğin programlarda güvelnidir candan 7 yıl önce

Çözüldü sanıyorsunuz ama sorun çözülmedi. Dosyanın içinden uninstall'a tıkladıktan sonra bile görev yöneticisinde Truekey çalışır durumda görünüyor. Ben bir türlü kaldıramayınca intel uzaktan yardıma bağlandım. Önce administrator hesabından girip kaldırmaya çalıştılar olmadı. Tekrar programı yüklediler ve McAfee (Intel'in satın aldığı ve Truekey'in yaratıcısı şirket) removal tool (MCPR) kullanarak kaldırdılar. İşte o zaman düzeldi.

McAfee ürünlerini Consumer Product Removal aracını buradan indirebilirsiniz

dpd06 dpd06 (11)
7 yıl önce cevaplandı

  • Ben yukarıda paylaştığım şekilde kurtuldum. Demek ki bazı senaryolarda sorun devam ediyormuş. Paylaşım için teşekkürler. murat 7 yıl önce

Merhaba

Önce görev yöneticisinden programı durdurun

Programın Kurulu olduğu klasördeki uninstall.exe dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın

bu şekilde problemsiz kaldırabilirsiniz.

foxy1458 foxy1458 (1)
7 yıl önce cevaplandı

  • Bu yöntem ile kalkmış gibi görünse de bazı kullanıcılarda bilgisayar yeniden başladıktan sonra geri geliyor. O yüzden Mcaffe programını kullanmak gerekiyor. murat 7 yıl önce