True Key silinmiyor MCAFFE REMOVAL TOOL yüklenmiyor, NSIS ERROR hatası nedir?

-2

Ben True key programini silmek MCAFFE REMOVAL TOOL yuklemek istiyordum ama yuklenmedi NSIS ERROR diye bir sey cikti.Cozumu nedir?

nuruuu nuruuu (-3)
6 yıl önce sordu

  • "kbvdnbvdnfvdmnf vn skdbfdkjbfjdbjdhbfjbdsnbvjsdhfvjshbjhdbj" nedir? Çocukmusun? temmuz 6 yıl önce
  • aciklamani basta yapmistim orda da diyor ki aciklama kisa ne yapayyimyani, nuruuu 6 yıl önce
  • nsis error nedir biliyormusun? nuruuu 6 yıl önce
  • cocuk deyilim nuruuu 6 yıl önce
  • Açıklama kısa deniyorsa uzun yazarsın, zor değil. Bak ben nasıl düzelttim. Demek oluyormuş. temmuz 6 yıl önce
  • tamam ozur dilerim affedin olur mu? ben bu programi nasilsilicem? nuruuu 6 yıl önce
  • Bundan sonra dikkat etmelisin ( Site kuralları: https://uzmanim.net/hakkinda ). Altta bulunan mesajımdaki linklere girersen, oradaki yazılanları okuyup videoyuda izlersen, orada belirtilenleri sırasıyla yaparsan problemin çözülecektir. Kolay gelsin temmuz 6 yıl önce
  • oktesekkurler nuruuu 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

  • abi bende uninstal.exe diye bir dosya yok nuruuu 6 yıl önce
  • de bisey sorucam ben true keyde giris yapmadim yine de kaydeder mi parolami nuruuu 6 yıl önce
  • nasilsilicemben bu lanet programi nuruuu 6 yıl önce
  • mcaffe removal tool yuklenmiyor iste neyacam? nuruuu 6 yıl önce
  • mcaffe removal tool nuruuu 6 yıl önce

Kardeşim eğer True Key'e giriş yapmadıysan parolalarını kaydetmez merak etme, için rahat olsun

omercik omercik (9418)