Trust Vs Sejuyen Mikrofon, hangisini alayım?

Sejuyen Yaka Mikrofonu (tıkla)

Trust 21964 Mikrofon (tıkla)

Hangisi Temiz Ses İçin Daha İyidir ?

Evde Kullanım İçin.

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tarz ürünlerde genelde tecrübemiz olmadığı için "şu daha iyi" diyemiyoruz. Sorduğun sorunun cevabını anca tecrübe edenler verebilir.

    Sana tavsiyem her iki mikrofonun da YouTube'dan inceleme videolarına bak ve ona göre karar ver.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Kalite olarak birbirina yakın ürünler. Yakaya takılan model kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün yorumlarına baktıysan kullananlar her iki modelden de memnun.  Her iki ürün içinde teknik detay ürün sayfalarında verilmemiş (üretici sitesi de dahil)

      Benim şahsi tecrübem TRUST gibi el tipi olanlar daha kaliteli ses alıyor genelde. Elbette pahalı markaları saymıyorum. Zaten bu ürünlerin fiyatları da birbirine yakın.

      murat murat (12492)