TrustedInstaller msvcr100_clr0400.dll Silmeme izin vermiyor ?

msvcr100_clr0400.dll bu dll türü dosyayı TrustedInstaller izin vermiyor ancak izinlerden hertülü izin vermeye çalıştğım zaman uygula dediğim zaman da dll hataları veriyor uygulamıyor. Eğer uygulamalı olarak anlatmak isterseniz ammyy bağlantısı kurarakta yardımcı oalbilrisiniz Teşekkür ederim.

hakanbulut hakanbulut (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu dosyada değişiklik yapabilmeniz için TrustedInstaller size izin vermelidir hatası çözümü için @murat arkadaşın paylaşısı işini görür sanırım konuya gidin

    candan candan (4301)