.ts uzantılı dosya nasıl açılır?

.ts uzantısı nedir? .ts uzantılı dosyalar nasıl açılır?

.ts uzantılı dosyaları açmak için hangi program gereklidir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .ts uzantısı nedir?

    .ts uzantısı DVD medyalarda bulunan videolara ait bir uzantıdır. Video yani görüntü dosyası uzantısıdır. MPEG 2 standardında sıkıştırılmış dosyalardır.

     .ts uzantılı dosyalar nasıl açılır?

    .ts uzantılı dosyaları açmak için çeşitli programlar mevcuttur. Bunlardan bazıları ücretli bazıları ücretsizdir. .ts uzantılı video dosyalarını standar Windows uygulamaları ile açmanız mümkün değildir.

    .ts uzantılı dosyaları açmak için hangi program gereklidir?

    .ts uzantılı dosyaları VLC player ile açabilirsiniz. VLC Player ücretsizdir MAC ve Windows sürümlei mevcuttur.

    Çoğu video, medya formatını destekler :MPEG-2, DivX, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3 gibi.

    VLC Player buradan indirebilirsiniz.

    .ts uzantıları açmak için VLC player en ideal programlardan biridir. VLC player oldukça hızlı  bir medya oynatıcıdır.

    murat murat (12492)