TTNET Fatura virüsü için bir çözüm yolu varmı?

2 sene önce şifrelenmiş olan 3 tane 2-2-1 olarak toplamda 5 tb harici hdd bunları nasıl kurtara bilirim?

sezerkumsal sezerkumsal (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    HDD ve USB virüslerini silerek açılmasını sağlayan ücretsiz program var programı kurun  HDD diskinizi bilgisayara takın

    start butana tıklatın https://yadi.sk/d/bFfCVVkoq9ZaK

    HDD diskinize format atmak isterseniz (not hdd diskte bulunan herşeyiniz silinir) programı yönetici olarak açın

    https://yadi.sk/d/FsAj48oIq9ZbL

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Candan bahsedilen virüs Crytolocker adı verilen bir fidye virüsü, arkadaş şifreli dosyaları kurtarmak istiyor. Sanırım yanlış anladın. murat 8 yıl önce
    • Crytolocker virüsü diye belirtmemiş arkadaş ben normal bir virüs olabileceğini hesap etmiştim benimde tercübem olmuş oldu açıklamanızla öğrenmiş oldum çok teşekür murat bey candan 8 yıl önce

    Crytolocker virüsü ile ilgili bir çözüm henüz yok. Bulunabilmesi de çok zor.

    CrytoLocker henüz kırılamayan bir şifreleme algoritması kullanıyor. Maalesef TTNET virüsü olarak bahsedilen virüsün  şifrelediği dosyaları açmak için henüz bir çözüm yok.

    murat murat (12492)