TTNET hızım çok düşük

selamun aleyküm arkadaşlar benim TTNET hızım çok düşük 50 gb lik adil kullanım kotasını aşmamışım gece yatmaya giderken modemi kapatan kişiyim yanlız 6.6.2016 tarihinde ev telefon arızası yaşadım arızaya bildirdik evinizde internetiniz varmı dediler evet dedik modeminizi kapatmayın dediler dün yapıldı yapıldıktan sonra alttaki resim gibi oldu 7.2 geliyordu hız testi

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Vakit kaybetmeden Turk Telekomu arayın ve durumu izah edin. Hız limitinizi yanlış ayarlamış olabilirler.

    Telefonda hangi paketi kullandığınızı sorun ve bunu  teyit edin. Turk Telekom da sıkça başıma gelen bir durum bu. Her seferinde telefonla aramam ve durumu anlatmam gerekiyor. Sizin bundan başka yapabileceğiniz bir işlem yok.

    Tabi öncesinde modeminizi kapatın ve açın. Sorun devam ediyor mu kontrol edin.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • cevap için teşekkürler türk telekomu aradık kayıt aldılar gelip bakacaklar efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • Son durumu yazarsınız murat 7 yıl önce

    TTNET ile alakalı sorun sanırsam çünkü benim internet hızımda aşırı düşük 15-20MB bir dosyayı bile 20Dakikada anca indirebiliyorum.Ve bende adil kullanım kotasını aşmadım.

    ardahd ardahd (631)