TTnet hızım çok yavaş çözümü varmı?

uchihasword33 uchihasword33 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resimi göremiyenler http://prntscr.com/90ghtd

    uchihasword33 uchihasword33 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • 195.175.39.39 195.175.39.40 Bu DNS ayarını kullanın birde öyle bakin blackheaven 8 yıl önce

    TTnet hızınızın düşüklüğünün sebebi birçok neden olabilir bu yüzden bize daha çok bilgi vermeniz gerekmekte;

    • Evinize ulaşan hattın kalitesi düşük olabilir ve bu hızın düşüklüğüne sebep olabilir.
    • Anlık olarak yaşadığınız bir durum sebebiyle oluşabilir
    • uchihasword33 dediği gibi DNS kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

    Modeminizin arayüzüne ulaşın ve sinyal değerlerinizi buraya yazın.Buradan evinize ulaşan hattın kalitesini görebiliriz.

    Sinyal değerlerine ulaşmak için bilgisayarınızdan modem arayüzüne ulaşmanız gerekmekte.Buda genelde 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 adresi ile ulaşılır.Modeminizin markasını söylerseniz yardımcı olabiliriz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)