TTNET Hizmet Numarası öğrenme

 TTNET Hizmet Numarası nasıl öğrenebilirim? Fatura gelmiyor.

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    444 1 444 aramanız gerekiyor ve 2' tuşlayın biraz bekletiyorlar bekleyin.

    sms atmak istiyorsanız 0555944 0 375 bu numaraya büyük harfle (hızmet no) yazmanız gerek ve sms atıyoruz (sms için para talep ediliyor)

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim . internet babamın üzerine onun mu araması gerekir acemiadam 4 yıl önce
    • @acemiadam aynen kimin üzerine kayıtlıysa onun araması şart bl4lev 4 yıl önce