TTNET internet ışığı yanıp yanıp sönüyor

-1

Merhaba arkadaşları TTNET internet ve Windows 10 kullanıcısıyım saat 21:00 gibi kablosuz olarak kullandığım internet simgesinden sarı ünlem işareti var modemin ön yüzünde 3 tane ışık yeri var ve modemi kapatıp açtım 3 ışığın 3 üde yandı ama ortadaki ışık yıpıl yıpıl oluyor sorun TTNET'tenmi yoksa modemdenmi kaynaklanıyor 1 bilgisayar 3 telefon olmak üzere hiç birinde internet yok

gorele28 gorele28 (387)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    TTNET'ten kaynaklı olma ihtimali çok yüksek. 444 0 375 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp problemini iletebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      gorele28 gorele28 (387)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Tam emin olmamakla birlikte sanırım doğru. O kadar yorum yapan kullanıcı yanılıyor olamaz. omercik 6 yıl önce
      • geldi internet teşekkür ederim @farurhenho demekki sorun varmış TTNETTE gorele28 6 yıl önce
      • Yine de müşteri hizmetlerine bağlanıp problemini mutlaka ilet. Bunları sürekli sıkıştıracaksın, yoksa hiç ilgilenmezler. @gorele28 omercik 6 yıl önce
      • Hatta bazen bilgi vermek için bir cep numarası arayabiliyor, onu bile telefonuna kaydet. İleride problemin olduğunda sıkıştır sürekli. @gorele28 omercik 6 yıl önce