Ttnet internet modem şifresi nasıl değiştirilir ?

Ttnet   internet  şifresi modem  nasıl  değiştirilir ?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Temmuz arkadaşıma ek olarak bazen 192.168.1.1 ile de modemin arayüzüne ulaşabilirsin.

    Ayrıca siz şifre derken internet kullanmak için gerekli olan ve sonunda @ttnet ile biten kullanıcı adının şifresini mi değiştirmek istiyorsunuz?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Sizin verdiğiniz adresten aradığım sayfaya ulaşamadım. Temmuz arkadaşın verdiği adresten ulaştım ve hallettim. Fakat dediğiniz gibi bazı farklılık gösterebiliyor bu adresler. Bana uymadı başka birine uyabilir mutlaka bu verdiğiniz adres. Ve evet internete girmek için gerekli olan şifreyi değiştirmek istedim. Tekrar teşekkürler cevap verdiğiniz için. İyi çalışmalar, Kolay gelsin. mat7 8 yıl önce
    • Sorununuzun çözüldüldüğüne sevindim.Size de kolay gelsin :) ismailsarp 8 yıl önce

    İnternet gezgininin adres satırına 198.168.2.1 yazıp enter'lıyarak modem arabirimine girersin. Orada sol taraftaki bölmede Yönetim diye bir düğme olmalı. Yönetim yazan yerin baş tarafındaki üçgen şekilli genişletme işaretine tıklatılır ve genişleyen Yönetim sekmesi altında -Şifre Ayarları ve -Uzaktan Yönetim şekillerinde iki düğme görülür hale gelir. Sana lazım olan -Şifre Ayarları'nı tıklayarak sağ tarafta açılan bölümde istediğin değişikliği yaparsın. Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. İşime yaradı verdiğiniz adres ve hallettim işimi. Sağ olun. İyi çalışmalar, Kolay gelsin. mat7 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce