TTnet şifreleme virüsünün çözümü var mı?

Mail yolu ile gelen TTNET virüsü tüm dosyalarımı şifreledi.

Mail yoluyla Ttnet adına gelen dosyaları şifreleyen; virüs çözümünü bilen varmı?

eyolvac eyolvac (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CryptoLocker virüsü nasıl temizlenir? Şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır? linkinde daha önce olası dosya kurtarma yöntemi anlatılmıştı.

    TTnet fidye virüsü olarak bahsi geçen virüsün şifrelediği dosyaların şifrelerini çözmek mümkün değil. Fakat çözümde de anlatıldığı gibi gölge kopyalar duruyorsa dosyaları kurtarmak mümkün oluyor.

    murat murat (12492)