Ttnet şifremi değiştiremiyorum

Ttnet şifremi değiştirmem için kullanıcı adım ve şifrem var. Kullanıcı adını yazıyorum ama system.string[] diye saçma sapan bi şifre var yazıyorum ama giremiyorum bi çözümü var mı?

anonim15432 anonim15432 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cep telefonuna gelen mesajda Sifreniz " System.String[]. " yazıyorsa bu TTNET'in hatasından kaynaklanıyor.

    Telefona şifreyi göndermeyi beceremiyorlar. Aslında buradaki  " System.String[]. " sizin parolanız değil. Şifre gönderme yazılımındaki bir hatadan dolayı telefonunuza şifre gelmiyor.

    Buradan TTNET Tek şifreye üye olabilirsin: https://teksifre.ttnet.com.tr

    Tek şifre bilgileri ile TTNET şifresini değiştirebilirsin.

    murat murat (12492)