TTNET Zyxel vmg3312-b10b modemi başka internet sağlayıcı ile kullanamıyorum

zyxel marka modem kullanıyorum TTNET verdiğini  model  VMG3312-B10B  ama güncellemek istediğim zaman TTNET sağlayıcı ile geliyor  harici bir sağlıyıcı kullanamıyorum GÜNCELLEMEKLE ÇÖZERİM DEDİM AMA OLMADI YİNE TTNET ÇIKIYOR

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

  • Daha detaylı anlatırmısın? darkcrak 5 yıl önce
  • modemin arayüzüne girince başka İNTERNET SAĞLAYICI KULLANICI ADI İLE ŞİFRE Yİ GİREMİYORUM NASIL ÇÖZERIM nuri92 5 yıl önce
  • ANLAYAN YOKMU nuri92 5 yıl önce
  • Model : VMG3312-B10B Yazilim Versiyonu : V.100 (AAPP.7)D0 Açiklama : V.100 (AAPP.7)D0 Firmware yazilimi, TTNET Kampanyalarinda " satilan " ürünler için geçerli yazilimdir. BAĞIMSIZ GÜNCELLE BULAMIYORUM nuri92 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İnternet servis sağlayıcılarının verdiği modemi başka bir sağlayıcı için kullanamıyorsun. Çünkü sadece o sağlayıcıya özel oluyor.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • peki yazılım olarak yapamayız mı güncelleme olamaz mı nuri92 5 yıl önce
  • Bunu yazılımsal olarak değiştirmen mümkün değil. İnternet şirketlerinin verdiği modemler böyledir. @nuri92 omercik 5 yıl önce
  • normal satılan mağazalar da modemler nasıl oluyor mesela zyxel modemler yazılımsal olarak tek ürün mü oluyor TTNET in mesela nuri92 5 yıl önce
  • Sen kendin satın aldığın Zyxel veya başka marka modemi istediğini internet şirketinde kullanabilirsin. Sadece internet şirketinin sana kendisi verdiği modemlerde durum böyledir. Yoksa mağazadan satın aldığın modemde özgürsün elbette @nuri92 omercik 5 yıl önce
  • hm peki Zyxel modem TTNET ten ayrı yazılımı olmaz mı dahası yazılım düzeltme gibi yazılımsal yolu yokmu TTNET KALDIRMAK NORMAL OYNANMAMİŞ AYARI DEĞİŞTİRİLMEMİŞ YAZILIM YA DA ŞİRKETTEN ALMAK MUKKUN MU nuri92 5 yıl önce
  • 444 1 759 numaralı Zyxel Müşteri Hizmetlerini arayıp sorabilirsin istersen. Bir çözümü varsa sana mutlaka söylerler. @nuri92 omercik 5 yıl önce