Tubidy nedir, nasıl kullanılır? Tubidy ne işe yarar?

Tubidy android müzik indirme programı nedir? Tubidy ile android telefona müzik indirme mümkün mü? Tubidy ne işe yarar?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tubidy nedir?

    Tubidy, Android telefona müzik indirme için kullanabileceğiniz bana göre en iyi ücretsiz müzik indirme sitesidir. Tubidy ile çok kolay bir şekilde bilgisayara ve telefona ücretsiz müzik indirebilirsiniz. En iyi ücretsiz müzik indirme programları ve sitelerinden biri olan Tubidy sadece android telefona müzik indirme için değil aynı zamanda bilgisayara müzik indirme için de kullanılıyor.

    Tubidy ne işe yarar?

    Tubidy web sitesini kullanarak,

    • İnternetten müzik indirme
    • Android telefona müzik indirme
    • Bilgisayara ücretsiz müzik indirme
    • Telefona ücretsiz müzik indirme
    • Android tablete müzik indirme

    gibi daha pek çok işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

    Tubidy Android uygulaması var mı?

    Önceden Google Play Store'da Tubidy uygulaması vardı fakat bu tarz YouTube'dan müzik indirme uygulamaları Google tarafından desteklenmediği için Tubidy uygulaması Play Store'dan kaldırıldı. Artık bilgisayara ve telefona müzik indirmek için Tubidy'nin kendi sitesi kullanılıyor.

    Tubidy ile müzik nasıl indirilir? Tubidy müzik indirme:

    1. Öncelikle Tubidy sitesine gidin: https://tubidy.mobi
    2. Gelen sayfadaki arama bölümüne MP3 indirmek istediğiniz şarkının adını yazın ve entera basın.

    3. Ardından karşınıza müzik indirmek için bazı seçenekler gelecek.
    4. Gelen seçeneklerden içinde "audio" yazanlardan birine tıklayın.

    5. MP3 Audio veya MP4 Audio seçeneklerine tıkladığınızda müzik indirme işlemi başlayacaktır.
    6. İndirme tamamlandıktan sonra geriye indirdiğiniz müziği açıp dinlemek kalıyor.

    Söylediğim gibi Tubidy bilgisayara/telefona müzik indirme siteleri arasında en iyisidir. Hiç öyle müzik indirme programı falan aramanıza gerek yok :) Direkt Tubidy'den müzik indirebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      tubidyi boşver muhi müzik play storeden indir daha güzel

      kemal00 kemal00 (24)
      5 yıl önce cevaplandı

      • saol kardeşim önerin için :) omercik 5 yıl önce