Tüm dosyalarımın uzantısı djvu oldu. Ne yapabilirim?

Tüm dosyalarım .djvu uzantisi oldu yaklasik 500 gb. Tüm dosyalar kartal.exe.djvu şeklinde oldu bu sorunu nasil cozebilirim? C sürücüsüne format atildi D sürücüsünde yedekleri uzantısı .djvu olan dosyaları saklıyorum.  djvu uzantılı dosyaları nasıl açarım?

gazi4441 gazi4441 (1)
5 yıl önce sordu

  • Sorun'a resim ekleseydin. ilkaybaki 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

23 Ocak 2019- Stop Fidye virüsü için çözüm bulunduStop fidye virüsünün şifrelediği dosyaların şifresi nasıl çözülür? (puma, .pumas, .pumax, .djvu, .djvuq, .djvur, .djvut, .djvuu, .pdff, .tfude, .tfudeq, .tro, .udjvu, .tfudet, .rumba)

Bilgisayarına STOP fidye virüsü bulaşmış. djvu uzantısı STOP fidye virüsünün yeni bir sürümü.

Şifreli dosyaların olduğu yerde !README.TXT gibi bir ada sahip dosya olmadı. Bu dosya fidye notudur ve .djvu uzantılı dosyalaların şifresinin çözülmesi için gereken yazılımı nasıl satın alırsın bu anlatılır.

Kısa cevap: Şuan için STOP fidye virüsünün ve dolayısı ile .djvu uzantılı dosuaların şifresini çözmek mümkün değil. Dosyalarını saklamanı öneririm. Biz bu konunun takipçisiyiz. Bir çözüm bulunduğunda uzmanim.net üzerinden ve uzmanim.net Youtube kanalından çözümü paylaşacağız. STOP fidye virüsü ile ilgili daha fazla bilgi almak istersen buraya tıkla:

Stop fidye virüsü nedir, stop fidye virüsünün şifreleri çözmek mümkün mü?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

    ilginiz için teşekürler .dediğiniz gibi mail aatım programiçin 290 dolar talep ediyorlar hemde bitcoin ile

    inşalalh bizim yazılımcılarımız bu soruna en kısa sürede çözüm bulurlar.

    ahmmet227 ahmmet227 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bir gelişme olursa buradan paylaşacağız alattin 5 yıl önce
    • 013gHTq0lRGV8vU9ojEpGMC3b4KQ2wDyxMIhyXj0ihx hocam bu djvu ıd ye çözüm bulundumu ahmmet227 4 yıl önce